Rzeczoznawca samochodowy Szczecin i okolice

Rzeczoznawca samochodowy SzczecinPaweł Gołąb własną działalność zawodową wykonuje w swoim regionie (Szczecin i okolice, ale również na terenie całej Polski – online). Jako rzeczoznawca techniki samochodowej i wysokiej klasy specjalista, może pomóc poszkodowanym w wypadkach samochodowych, mających miejsce w Polsce i innych krajach UE . Dzięki wysokim kwalifikacjom popartych wieloletnim doświadczeniem pomoże w uzyskaniu możliwie najwyższej kwoty odszkodowania i problematycznej likwidacji szkody.

Swoją praktykę zawodową i wiedzę specjalistyczną wykorzystuje głównie w sprawach szkód komunikacyjnych, napotykających właścicieli pojazdów samochodowych. Jedną z najważniejszych gałęzi działalności rzeczoznawcy ze Szczecina jest jednak opiniowanie (wykonywanie wycen) i kosztorysowanie szkód komunikacyjnych po wypadkach drogowych.

Rzeczoznawca samochodowy (Szczecin) to ekspert motoryzacyjny, który powierzone mu usługi wykonuje z wyjątkową dbałością i wysokim zaangażowaniem, w oparciu o prawo polskie i Unii Europejskiej.

W szczególności kieruje swoje usługi do osób poszkodowanych w zdarzeniach drogowych (wypadki, kolizje, stłuczki samochodowe), które zamierzają dokonać szybkiej i prawnie właściwej likwidacji szkody samochodowej oraz otrzymać stosowne odszkodowanie powypadkowe (komunikacyjne).

© 2023 Asap Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin