Odszkodowania powypadkowe Szczecin i okolice

Dochodząc należne odszkodowanie powypadkowe specjalizujemy się w:

• wyceny szkód częściowych w przypadku pojazdów, maszyn i urządzeń (przy użyciu specjalistycznych programów komputerowych), w tym samochodów, przyczep, naczep, ciągników rolniczych i motocykli,
  • oceny stanu technicznego pojazdów, maszyn i urządzeń łącznie z pełną identyfikacją i dokumentacją fotograficzną
  • ustalanie zakresu uszkodzeń pojazdów po wypadkach drogowych, kwalifikacja uszkodzeń powypadkowych w celu określenia technologii ich usunięcia tj. metodą wymiany elementu bądź jego naprawy,
  • wyceny szkód komunikacyjnych, w tym tzw. szkody całkowitej.

Nasza oferta dochodzenia odszkodowania powypadkowego  uwzględnia:

• Wyższe odszkodowania za nieszczęśliwe wypadki
  • Pomoc w odszkodowaniach bez żadnych opłat wstępnych
  • Bezpłatną analiza roszczenia o odszkodowanie
  • Szkody osobowe z OC sprawcy

Wspieramy naszych klientów w dochodzeniu odszkodowań z tytułu szkód komunikacyjnych!

W sytuacji stresowej często zapomina się, że odszkodowanie to nie jedyne świadczenie, o które można się ubiegać. Inne to:

• koszty holowania uszkodzonego pojazdu,
  • koszty jego parkowania,
  • koszt wynajmu pojazdu zastępczego
  • koszt naprawy uszkodzonego telefonu / laptopa itp.

Nie satysfakcjonuje Cię wysokość odszkodowania oferowanego przez ubezpieczyciela? Samochód zastępczy, który Ci obiecano, nigdy do Ciebie nie dotarł? Ubezpieczyciel odmawia zapłaty za wynajęcie samochodu zastępczego? Skontaktuj się z nami, a my zadbamy, abyś otrzymał należne Ci odszkodowanie i zwrot kosztów za wynajem auta zastępczego z OC sprawcy wypadku.

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu i uczestniczyłaś / eś w kolizji drogowej spowodowanej przez innego uczestnika ruchu drogowego, a odszkodowanie wypłacone:

• nie wystarczyło na dokonanie naprawy,
  • ubezpieczyciel OC ustalił, że szkoda jest na tyle duża, że naprawa jest nieopłacalna (ma miejsce tak zwana szkoda całkowita), a wypłacone odszkodowanie oraz kwota uzyskana za sprzedaż uszkodzonego pojazdu nie wystarczają na kupienie pojazdu tej samej klasy jakim jeździłeś przed wypadkiem, pomożemy Ci w uzyskaniu dopłaty.

Prześlij do nas drogą elektroniczną skany dokumentów jakie otrzymałeś od ubezpieczyciela:

• kosztorys naprawy pojazdu,
  • wycena wartości pojazdu,
  • wycena wartość pojazdu w stanie uszkodzonym (dla szkody całkowitej).
  • decyzja o przyznaniu odszkodowania,
  • skan dowodu rejestracyjnego.

Dokumentacja dotycząca wysokości szkody zostanie zweryfikowana przez niezależnego rzeczoznawcę, który ustali koszt naprawy uszkodzeń powstałych w Twoim pojeździe. Weryfikując wysokość odszkodowania z tytułu szkody całkowitej rzeczoznawca sprawdzi, czy wycena wartości Twojego pojazdu przed wypadkiem nie została zaniżona, a wartość Twojego pojazdu po wypadku zawyżona.

© 2023 Asap Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin