Nauka jazdy L – pojazd zastępczy

Wypożyczalnia samochodów ASAP Szczecin posiada w swojej ofercie również auta przystosowane do nauki jazdy.

Dzięki unikalnej ofercie ASAP, Ośrodki Szkolenia Kierowców mogą swobodnie planować liczbę i harmonogram kursów, nawet w razie nieprzewidzianych sytuacji: wypadków i stłuczek z udziałem „eLek”. W tej sytuacji proponujemy im dostarczenie pojazdów specjalistycznych do nauki jazdy, płatnych z OC sprawcy.

Po kolizji lub wypadku wypożyczymy samochód zastępczy nauki jazdy, a szkoła nie płaci za jego najem. Koszty pokrywane są z OC sprawcy wypadku. Samochody z OC sprawcy wynajmujemy bezgotówkowo, rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczalnią sprawcy wypadku. Najem auta zastępczego do nauki jazdy nie ma wpływu na odszkodowanie za uszkodzony samochód. Auta zastępcze dla szkół jazdy stanowią nieocenione wsparcie po wypadku. W ten sposób szkoły nauki jazdy nie muszą rezygnować z kursów i kursantów.

Ponadto oferujemy wynajem pojazdu do nauki jazdy. Ośrodki Szkolenia Kierowców bardzo chętnie korzystają z możliwości czasowego zwiększenia floty pojazdów – dokładnie w chwili, gdy popyt na kursy wzrasta. Wiemy, czego potrzeba OSK, do dyspozycji kierowców oddajemy niezawodne auta marki Toyota Yaris, wyposażone w ekonomiczną instalację LPG. Dokładnie taki sam jaki wykorzystuje WORD Szczecin.

Wszystkie samochody dla szkół nauki jazdy posiadają:

• podświetlany znak „L”,
  • komplet dodatkowych lusterek dla kierowcy i pasażera,
  • dodatkowy pedał hamulca oraz sprzęgła po stronie pasażera,
  • ekonomiczną instalację LPG.

© 2023 Asap Szczecin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin